Tech

Tulpar Medya İle Kaliteli Takipçi Satın Al

Tulpar Medya İle Kaliteli Takipçi Satın Al

Tulpar Medya, sosyal medyada rakiplerine fark atmak isteyenlere, profesyonel çözümler sunuyor. Sosyal medyanın rekabet ortamında ön plana çıkmak sanıldığı kadar kolay değil. Ancak, firmanın hizmeti, ön plana çıkmayı oldukça kolaylaştırıyor.

Instagram’da gönderileriyle viral olmak isteyen birçok kişi, instagram takipçi satın al hizmeti sayesinde bunu başarabiliyor. Uzman kadro ve müşteri odaklı bir hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren firma, böylelikle, birçok olumlu referans kazanmayı başarmış durumdadır. Hızlı, ekonomik ve güvenilir takipçi hizmeti isteyenler, firmayla iletişime geçiyorlar.

Tulpar Medya Takipçi Hizmeti

Tulpar Medya, tüm sosyal medya platformları için hizmet sunuyor.

 • Instagram
 • Twitter
 • Twitch
 • Facebook
 • Youtube
 • Tiktok

Firmadan bunlar ve diğer platformlar için hizmet alınabiliyor. Ayrıca, kategori konusunda da sınır yoktur. Müşteri; beğeni, izlenme, takipçi, abone, yorum satın alabiliyor.

Instagram Takipçi Paketleri

Instagram hesabını büyütmek isteyen müşteri, Instagram hizmetini ardından takipçi satın al kategorisini seçmelidir. Firma, farklı özelliklerde ve farklı sayılarda takipçi hizmeti sunuyor.

 • Türk Takipçi
 • Bayan Takipçi
 • Yabancı Takipçi
 • Bot Takipçi

Müşteriler, bunlardan birini tercih ederek işe başlıyor. Türk takipçiler, hesaplar için daha fazla avantaj sağlıyor. Bununla beraber, yabancı takipçiler de fiyatından dolayı tercih ediliyor.

Instagram Takipçi Fiyatları

Firma, fiyatlarıyla her bütçeye hitap edebilmeyi başarıyor. 500 Türk takipçi, 44,90 TL, 500 yabancı takipçi ise 12,90 TL. 1000 Türk takipçi, 89,90 TL, 1000 yabancı takipçi ise 25,90 TL. Firmada, her bütçeye ve her beklentiye uygun takipçi var. Küçük hesaplar, 50 Türk takipçiyi sadece 9,90 TL’ye satın alıyorlar. 100 Türk takipçi bedeli de 14,90 TL’dir. Hesabıyla ses getiren marka veya fenomen hesaplar, çok daha fazla sayıda takipçi satın alıyorlar. Söz gelimi 5000 Türk takipçi firmadan 399,90 TL’ye satın alınabiliyor. 10 bin takipçinin bedeli, 749,90 TL. Görüldüğü gibi, firmanın ekonomik fiyatları, hemen göze çarpıyor.

Instagram Takipçi Nasıl Alınır?

Instagram hesabını büyütmeye karar veren kişi, firmanın ana sayfasından Instagram hizmetini seçiyor. Bundan sonra, takipçi kategorisini seçiyor. Paketleri inceleyen müşteri, birini tercih ederek üzerine tıklıyor.

Açılan sayfaya, istenen bilgileri giriyor. Son aşama ise, ödeme aşamasıdır. 3D güvenli ödeme yöntemiyle yapılan işlem sonrası firma, teslimatı gerçekleştiriyor. Firma, hem yabancı takipçi, hem de Türk takipçi paketlerinin teslimatını çok hızlı yapıyor. Bayan takipçi paketleri de aynı şekilde hızlı gerçekleşiyor. Müşteriler açısından hızlı teslimat oldukça önemlidir. Firma bunu biliyor ve hızlı teslimattan asla taviz vermiyor.

Tulpar Medya Güvenilir mi?

Tulpar Medya, 6 yıldır sektörde faaliyet gösteriyor. Firmayı öne çıkaran unsurlar;

 • Hızlı teslimat
 • Ekonomik fiyatlar
 • Şifresiz işlem
 • Güvenli ödeme altyapısı
 • %100 müşteri memnuniyeti

Tüm bu unsurlar, müşteri beklentilerini tam manasıyla karşılıyor. Müşteri, firmada işlem yaparken hiçbir şekilde şifre vermesi gerekmiyor. Bu ise, müşterinin hesabıyla alakalı güvenlik kaygısı yaşamasının önüne geçiyor. Bunun yanı sıra, firma, siparişlerin teslimatlarını çok hızlı gerçekleştiriyor.

Öte yandan ekonomik fiyatlar, hem büyük markaların hem de küçük hesaplarının beğenisini kazanıyor. Firma, ödeme yöntemlerini de mümkün olduğu kadar çeşitlendiriyor. Müşteri, 3D güvenli ödeme altyapısıyla ödemesini, ister kredi kartıyla, ister havale ile yapabiliyor.

Instagram takipçi hizmetiyle birçok kişinin tercihi olan firma, aynı zamanda instagram beğeni satın al hizmetiyle tercih ediliyor. Bu sebeplerden dolayı, sosyal medya hesabını büyütüp geniş kitlelere ulaşmayı hedefleyenlerin aklına ilk olarak firma geliyor. Firma ise sahip olduğu olumlu referanslara layık olmak adına hizmet kalitesini her geçen gün daha fazla geliştiriyor.

Related Articles

Back to top button